Kam dál:

Byty:

Pojištění:

Byty, domy, reality pojistíte levně online na: pojištění nemovitosti

Nemovitosti:

Reality:

Realitní poradenství, o nás, makléři v sekci Realitní kanceláře

Domy: Hledáte-li

Pozemky:

Jakým chybám se vyhnout při spolupráci s realitní kanceláří?

Někdy nám realitní kancelář od počátku již sama neznačuje, že s ní není něco v pořádku. Na která pozlátka bychom si měli dát pozor, abychom se nenechali nachytat?

  1. slib prodeje nemovitosti za určitou cenu. Sliby jsou chyby věřte tomu. Žádná seriozní realitní kancelář vám neslíbí, že vám nemovitost prodá za určitou cenu. Maximálně vám může garantovat odkup po nějaké době, ale věřte, že to nebude za cenu nabídkovou, na které jste se domluvili na začátku. Tyto sliby mají za cíl jediné..přimět vás k podpisu exkluzivní smlouvy s realitní kanceláří na pokud možno dlouhou dobu. Seriozní realitní kancelář vám většinou navrhne cenové rozpětí ve kterém si myslí, že vaši nemovitost prodá..
  2. realitní makléř se ohání zástupem lidí, kteří za ním stojí, minulými úspěchy, úspěchy jiných poboček apod..zároveň dává k podpisu smlouvu a buďte rádi, že mne máte.. Realitní byznys je hodně o obchodu mezi lidmi a pokud ten váš makléř není dobrý a ohání se úspěchy druhých pak buďte ostražití.
  3. makléř se ohání tisíci zájemci, které ma schované ve své databázi.. Pokud jich má tolik, pak vám může nějaké přivést na prohlídku i se zálohou na nemovitost.. Můžete s ním podepsat smlouvu na toho konkrétního klienta a nevzdát se možnosti organizovat si prodej podle své vůle..samozřejmě pokud rk nabízí i jiné výhody, než tajné klienty pak to může být užitečné..je třeba pozorně naslouchat a ověřovat.
  4. prodejní balíčky se skvělými názvy. Říká se tomu marketing. Nic proti nim, ale většinou jsou za třpitivými názvy schovány běžné a rutinní činnosti realitní kanceláře. Zeptejte se v realitce vždy na jasnou a zřetelnou konkurenční výhodu, nebo co nabázá navíc a nebo v čšm je realitka lepší než ostatní..

Více článků z kategorie PoradnaKontakt: info@kancelar-realitni.cz

Hledej:

 

Realitní Kancelář